Please specify the Content Block to use as a top drawer content in Theme Options

Endüstriyel Mekanik Montaj

Way In Building & Civil Construction

Müşteri memnuniyetinin her zaman en ön planda tutulduğu, müşterileri icin maliyet ve zaman olarak optimum sonuçları yakalamayı hedefleyen, sağladığı hizmetlerde kaliteden taviz vermeyen alanında lider mühendislik, yapım ve proje firması olmak. Müşterilerine en iyi sonucu garanti eden Anatek, çalıştığı bölgelerde karşılaştığı her türlü teknik zorluk ve problemin üstesinden başarı ile gelmiştir ve gelmeye devam edecektir.
“Sıfır Kaza” felsefesini benimseyerek çalışan Anatek profesyonelleri, performanslarını yüksek tutmak ve kaliteden ödün vermemek için, yıllardır kurucularımızın bireysel gerçekleştirdikleri endüstriyel projelerde kazanmış oldukları engin tecrübeyi ve yenilikçi metotları kullanmaktadır. Çok ciddi insan kaynağı gücüne dünyanın her yeri için sahip olan Anatek, dünya üzerinde her lokasyona hızlıca mobilize olmakta ve müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
Anatek’in kanıtlanmış olan yetenekleri, işveren firmalarına, gerçekleştirmek istedikleri hertürlü büyüklük ve zorluktaki greenfield ve brownfield projelerinde, rahatlıkla bu grupla çalışabileceklerinin güvenini vermektedir.

Anatek, Türkiye’de, Rusya Federasyonun’da,SNG Ülkelerinde ve Arap Ülkelerinde yeni projeler yüklenmek için çalışmalarına devam etmektedir.
Anatek, kendi bünyesindeki kaynaklarını kullanarak, aşağıda listelenen aktiviteleri gerçekleştirebilmektedir;

  • Proses Borulama
  • İş İskeleleri
  • Sıcak-Soğuk İzolasyon
  • Boya ve Kumlama
  • Rafineri Üniteleri
  • Kompresör İstasyonları
Scaffolding.H03.2k (1)