TR EN

Biz Kimiz

 

Anatek İskele, 1996 yılından bugüne faaliyet gösteren Ana Şirketler Grubu bünyesinde 2010 yılında kurulmuştur. Firma, enerji santralı, rafineri ve diğer endüstriyel tesislerin, havaalanı, stadium, AVM, konut ve sanat yapılarının inşaat ve bakım onarımları esnasında gerekli işlerin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için dünya standartlarında iş iskelesi kurulumu, satışı, kiralama ve süpervizörlük hizmetleri vermektedir. Ayrıca ekipmanların korunmasına yönelik iskeleler, iskele ile yapılabilecek geçiş yolları, üst geçitler ve köprüler ile kalıp iskelesi kurulumu da verilen hizmetler arasındadır.

 

Bünyesinde çalışan tüm iskele kurulum personeli, dünyaca tanınan akredite kurumlardan ve T.C. mevzuatı ile belirlenen mesleki eğitim ve iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini alarak sertifikalandırılmıştır.

 

Anatek İskele, faaliyetleri sırasında İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre’ye (İSGÇ) azami özeni göstererek insan ve çevre sağlığını en ön planda tutmaktadır. İnşaat ve montaj işlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için hizmet vermektedir. Böylece sadece çalışan kişilere güvenli bir ortam hazırlamakla kalınmayıp, aynı zamanda işverene de kazasız ve hızlı bir hizmet sunulmaktadır.

 

Anatek İskele, uluslararası standartlarda üretilmiş ve sertifikalandırılmış (EN 12810 ve EN 12811) iskele malzemesi kullanmaktadır.

 

Firma halihazırda Türkiye’de ve yurtdışında dünyaca ünlü büyük yatırımcıların endüstriyel ve bina inşaat projelerinde faaliyet göstermektedir (Lütfen ayrıca şirket referans listesine bakınız).